Sivil Toplum Kuruluşları İçin Etkinlik Yönetim Sistemi

STK’nız için etkinlik sistemine sahip olun. Katılımcılara yönelik online veya mekan organizasyonları online olarak duyurun. Ziyaretçilerin kolayca kayıt olmasını ve yalnızca katılımcıların görebileceği etkinlik sayfaları oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Kazanımlarınız

Etkinliğinize dair bilgi alma, kayıt olma ve katılım süreçlerini tamamen online düzleme taşıyın. Etkinlik verilerini online takip edin.

Etkinlikleriniz web sitenizde takvim formatında sunun. Gelecekti ve geçmiş etkinliklerinizi toplu bir şekilde sunun. Etkinliklerinizi ziyaretçilerin Google takvimleri ile senkron edin.

Etkinlik ödemelerini online olarak alın. Potansiyel katılımcılara kolaylık sunun ve katılımcı sayılarını artırın.

STK'lar İçin Etkinlik Yönetim Sistemi

Katılım sınırı ve koşulları belirleme

Etkinlikleriniz için belirlediğiniz sayıya kadar başvuru ve kayıt alabilir, koşullar tanımlayabilirsiniz. Aşamalı formlar hazırlayarak istediğiniz cevapları ileten kullanıcılara kayıt formunu görünür hale getirebilirsiniz.

 
 

Online ya da fiziksel etkinlikler

İster online platformlarda ister fiziksel mekanlarda etkinliklerinizi planlayabilir, bu etkinlikleri Google Takvim ile senkronize edebilirsiniz. Kullanıcılara rezervasyon yapma, rezervasyonları düzenleme seçenekleri sunabilirsiniz.

Etkinlik hatırlatıcıları

Yaklaşan veya ertelenen, iptal edilen etkinlik bilgilerini kullanıcılara belirlediğiniz zamanda iletebilirsiniz.

 
 

Etkinliklerin raporlanması

Toplam etkinlik sayısı, katılımcı sayısı, konuşma süresi vb verileri görselleştirebilir, istediğiniz formatlarda çıktı alabilirsiniz.