Sivil Toplum Kuruluşları İçin Sosyal Medya Hizmetleri

Sosyal medya platformlarını yeterince verimli kullanmanız için verilere ve profesyonel desteğe ihtiyacınız var. Sosyal medya hesaplarından elde edilecek olan her veri, kurumunuzun daha tutarlı ve sonuç odaklı çalışmasını sağlayabilir.

Kazanımlarınız

Sosyal medya platformlarında yapılan çalışmalar ölçülebilirdir. Çalışma sonrası raporlanan veriler ile performansınızı ölçebilirsiniz.

Doğru sosyal medya platformlarını belirlemek ve kullanıcı davranışlarını ölçümlemek bütçe ve zaman kaybetmenizin önüne geçer.

STK'lar İçin Sosyal Medya Çalışmaları

Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medya hesaplarınızın oluşturulması, içeriklerin tasarlanması, düzenli olarak paylaşım yapılması ve en çalışmanın raporlanması önemlidir. Tüm bu sürecin yönetimini, sizlere sunduğumuz profesyonel eğitimler ile kurumunuz bünyesinde yapabilirsiniz. Tek seferlik ya da düzenli sosyal medya eğitimlerimize kurumunuzdaki ilgili kişilerin katılımını sağlayın.

STK'lar İçin Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Bütünlüklü dijital pazarlama çalışması için aşağıdaki soruların yanıtları çerçevesinde sosyal medya platformlarında strateji geliştirebiliriz. Daha önce yapmış olduğunuz bir çalışma varsa onların verilerini sizden talep ederiz yoksa danışmanlık hizmeti çerçevesinde size raporlama yapabiliriz.

Sosyal Medya SWOT Analizi

Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Kurumsal hesaplarınızın bütünlüklü ve amacına uygun olarak yönetilmesi size zaman kazandırır. Kurumsal görünümünüzü güçlendirir. Platformlara özgü içerik formatları oluşturarak akılda kalıcı tasarımlar yapılabilir, takipçi ve etkileşim sayılarında organik artışlar sağlayabiliriz. Sosyal medya hesabınızın yönetimi için profesyonel hizmet alın.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

İster sosyal medya platformlarının sunduğu reklam bütçeleri olsun, ister kurum bütçeniz olsun reklamlarınızın aldığı etkili yönetimi kritiktir. Reklam çalışması sonuçları, organik etkileşim sayılarını ve hesap kalitesini doğrudan etkiler. Algoritmalar, ürettiğiniz içerikle uyumlu bir hedef kitleye reklam yapmanızı bekler. Amacınıza uygun reklam kampanyaları, sizi ilgili kullanıcı kitlesi ile buluşturur. Yapılan reklam çalışmasının başarısı dönüşüm oranları ile ölçülür. Etkili reklam bütçesi kullanımı için profesyonel hizmet alın.