Sivil Toplum Kuruluşları İçin Bağış Aidat Sistemi

Sivil Toplum Kuruluşunuz için güvenli bağış-aidat sistemi kuruyoruz. 7/24 ve sadece otuz saniyede bağış alın. Site ziyaretçilerinizi bağışçıya dönüştürün. Bizimle iletişime geçin!

STK web siteniz için üzerinden hızlı ve güvenli bağış, aidat ödemeleri alabilirsiniz. Projelerin sürdürülebilir olması için kaynak ihtiyaçlarınızı ziyaretçilerinizden sağlayabilirsiniz. Onlara güven içinde ve yalnızca birkaç adımda bağış yapma olanağı sunun. Halihazırda kullanmakta olduğunuz sitenize ya da yeni yapılacak web sitenize bağış modülü kurulumu yapabiliriz.

Kazanımlarınız

Sadece otuz saniyede bağış alın. Ziyaretçileriniz bağış miktarını seçer ve ödeme yapar. Süreç SSL, 3D securty, fraud koruma ile yüksek güvenlik içinde gerçekleşir.

Sürdürülebilir projeler için daha çok kaynağa ulaşmanız mümkün. Size destek vermek isteyen kişilere kolaylıkla bağış yapabilecekleri yollar sunun.

Yeni destekler ile ekibinizi genişletebilirsiniz. Daha çok ve nitelikli projelere imza atabilirsiniz. Faaliyet artışı takipçilerinizi harekete geçirir.

STK Bağış - Aidat Sistemi Geliştirmeleri

Ödeme entegrasyonları

Bağış ve aidatların güvenli ödeme yolları ile alınması için profesyonel hizmet almanız gerekir. Kullanıcıların ödeme bilgileri ve kişisel bilgilerinin korunması ve saklanması hizmet sağlayan kurumun sorumluluğundadır. Ödeme aracı kurumları, bankaların sanal posları ya da telefon operatörleri ile bağış, aidat ödemesi alabilirsiniz.

 
 

Periyodik ödeme alma, hatırlatma

Donörlerin kendi bütçelerini sarsmayacak şekilde destekle bulunabilecekleri bir dayanışma modeli de süreli ödemelerdir. Belirlenen aralıklarda ödemelerin alınması, ödeme tarihi yaklaşınca, geçince kullanıcıya hatırlatma gönderilmesi mümkündür.

Muhasebe entegrasyonu

Dernek ve sivil toplum kuruluşlarının ticari ya da bağış yoluyla gelirlerinin muhasebe kayıtlarında bulunması gerekir. Muhasebe entegrasyonu ile gelirler, türlerine uygun şekilde kayda alınır. Bu entegrasyon sayesinde hem hatalı işlemlerin önüne geçilir hem de ciddi bir zaman tasarrufu sağlanır. Her ödeme işlemi için fatura bilgileri otomatik olarak muhasebe sistemine gönderilir ve fatura, makbuz vb belgeler otomatik olarak düzenlenerek sisteme işlenir.

 
 

Güvenlik desteği

Üye, bağışçı kayıtları, yapılan raporlama çalışmalarının güvende tutulması, her türlü kişisel verinin saklanması için sisteminiz sürekli güncel tutulur. Düzenli aralıklarla bakım, güvenlik yazılımları güncellenir ve yedekleri alınır.

E-posta, sms gönderimi

Üyelere, donörlere özel günlerde, etkinliklerde hem duyuru hem de tebrik mesajları gönderebilirsiniz. Kurumunuzla sürekli ve organik iletişimin korunmasını sağlayabilirsiniz.

 
 

Bağış ve aidatların raporlanması

Toplanan bağış ve aidatları tek bir sistem üzerinde toplayabilir ayrıntılı rapor çıktısı alabilirsiniz. Kolay anlaşılır grafiklerle gelir kanallarına ulaşabilir, dönemsel planlar yapabilirsiniz.