Sivil Toplum Kuruluşları İçin Google Ads Danışmanlığı ve Yönetimi

Sivil Toplum Kuruluşunuz için profesyonel Google Ads hizmetleri sunuyoruz. Google Ads bütçesini verimli kullanma, etkili reklam oluşturma, ayrıntılı dönüşüm izleme ve doğru hedefleme bu hizmetten sağlayacağınız öne çıkan faydalardır. Bizimle iletişime geçin!

Kazanımlarınız

Profesyonel olarak yönetilen bir Google Ads hesabı aynı harcama ile onlarca kat daha fazla kullanıcıya erişir. Aynı şekilde dönüşüm sayılarınız katlanarak artar.

Reklam bütçeniz tükeniyor ama alakasız arama veya ziyaretler mi alıyorsunuz? Profesyonel olarak yönetilen bir Google reklamı doğru hedef kitleye ulaşır. 

Longway STK ekibi Google Ads sertifiklarına sahiptir. Hem müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden hem de aldığımız eğitimlerden elde ettiğimiz tecrübeleri STK’lar ile paylaşıyoruz.

STK'lar İçin Google Ads Eğitimi ve Yönetimi

Google Ads Yönetimi

Google Ads reklamlarınızın yönetimi ve planlanması sertifikalı uzmanlar tarafından yapılır. Reklam yayını öncesi simülasyonlar yapılır. Hedefleriniz ile uyumlu reklam biçimi, platformu ve bütçesi belirlenir.

 
 

Google Ads Eğitimi

Sivil toplum kuruluşunda Google Ads çalışmalarını yürütecek personel için eğitim hizmeti alabilirsiniz. Longway Media uzmanlarının yıllar içerisinde elde ettiği tecrübelerin aktarımı ile daha başarılı reklamlar oluşturursunuz.

Youtube Reklamları

Sivil toplum kuruluşlarının faaliyet ve kampanyalarını bilinir hale getirmesi için en önemli kanallardan biri Youtube platformudur. Youtube reklamları ile daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlayabiliriz.

 
 

Google Ads Reklam Raporlama

Reklam kampanyalarının başarıya ulaşması için ölçülebilir olması zorunludur. Google Ads platformlarında vermiş olduğunuz reklamlar erişim, dönüşüm ve tıklama gibi önemli metrikleri görsel ve tablo formatlarında raporlanır. Bu raporlar üzerinden aylık toplantılar ile bir sonraki ayın reklam çalışması planlanır.