Sivil Toplum Kuruluşları İçin Üye Yönetim Sistemi

Sivil toplum kuruluşunuzun üyelik süreçlerini online düzleme taşıyın. Yeni üye kayıt taleplerini, üyelik aidatı ödeme süreçlerini ve üye bildirimlerini web siteniz üzerinden yönetin. Bizimle şimdi iletişime geçin! 

Kazanımlarınız

Sağlıklı şekilde tasnif edilmiş üye kayıt bilgileri sayesinde üye yönetim süreçlerini kolaylaştırın.

Üyelik aidatlarını online olarak tek seferde veya tekrarlayan ödemeler olarak alın. Ödeme süreçlerinde oluşan sorunlardan (limit yetersizliği vb) hem siz hemde üyeler anında haberdar olsun.

Tuttuğunuz kayıtların güvenliği size aittir. Verilerin saklanması ve anonim hale getirilmesi gibi süreçleri yönetebilirsiniz.

Kurumunuza üye olan kişilerin verilerinin güven altında bir veri tabanında tutulması önemlidir. Bu veri tabanı ile aynı zamanda kurumsal ilişkileri daha kolay yönetebilirsiniz. Kayıt, askıya alma, üyelikten çıkarma gibi işlemleri takip edebileceğiniz bir sistemle işlerinizi programlayabilirsiniz.

STK Üye Yönetim ve Takip Sistemi

Üye kaydı, üye düzenleme, üyelikten çıkarma

Yeni üyelerin kaydedilmesi veya üyelik bilgilerinin düzenlenmesi, güncellenmesi işlemlerini üye yönetim panelinden yapabilirsiniz. Üyelikten çıkarma veya geçici olarak üyeliklerin askıya alınması gibi işlemleri de kolayca yapabileceğiniz ve takip edeceğiniz bir yönetim ekranına sahip olursunuz.

 
 

Aidat ve bağışların yönetilmesi

Kuruma yapılan veya alınması planlanan ödemelerin takibini yapabilirsiniz. Ödeme toplamları, geç kalmış ödemeler gibi bilgileri panelinizden yönetebilir, üyelerinize hatırlatmalar gönderebilirsiniz.

Etkinlik, çalışma duyurularının iletilmesi

Düzenli ya da dönemsel etkinliklerinizi gönüllülere, üyelere veya kullanıcılara tercih edeceğiniz e-posta şablonlarıyla duyurabilirsiniz.

 
 

Etkinliklere katılım kayıtlarının tutulması

Üye veya gönüllülerin etkinliklere katılımlarını takip edebilir, bu verileri raporlaştırabilirsiniz.

Üyelere yönelik anket vb içeriklerin sunulması

Kurumsallığı artırma, geri dönüşler alma gibi hedeflerle kullanıcılara özel anketler düzenleyebilirsiniz. Anket sonuçlarını isterseniz katılımcılara otomatik olarak gönderebilir ya da görselleştirerek yayınlayabilirsiniz.

 
 

Özel günlerde otomatik e-posta, sms gönderimi

Kurumsal bağın güçlendirilmesi amacıyla üye ve gönüllülere kutlama, tebrik mesajları yollayabilirsiniz.