Sivil Toplum Kuruluşları İçin E-ticaret Sistemi

Sivil Toplum Kuruluşunuz için profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyoruz. E-ticaret sitenizi pazaryerleri, muhasebe yazılımları ve ihtiyacınız olan diğer platformlar ile entegre ediyoruz. Bizimle şimdi iletişime geçin!

STK ve dernekler, kooperatifler iktisadi işletme aracılığıyla e-ticaret yapabilirler. Ürünlerini üyeleri dışındaki alıcılarla buluşturabilir ve kendi kaynaklarını oluşturabilirler. Online alışveriş alışkanlığının en yoğun olduğu pandemi sonrası dönemde kurumlar, ürünlerin dışında sundukları hizmetleri de dijital platformdan ilgili kullanıcılara iletebilir. Kurumun amaç ve ilkelerine uygun olan ürünler profesyonel bir e-ticaret sistemi ile satışa sunulur.

STK E-ticaret Sitesi Hizmetlerimiz

E-ticaret altyapısı kurulumu

Kuruma ait web sitesinde online alışveriş için e-ticaret altyapısı kurulur. Farklı türdeki ürünler kategori ve varyosyanlar ile eklenebilir.

 
 

Mağaza kurulumu

Kuruma ait materyaller ürün olarak e-ticaret sistemine girilir ve yayına alınır. Tercih edilirse çoklu mağaza kurulumu ile birden fazla satıcı tek bir e-ticaret sistemi üzerinden satış yapabilir.

Ödeme entegrasyonu

Tercihe bağlı olarak bankaların sanal posları veya İyzico, PayTR gibi ödeme aracı kurumlarına entegre ederiz. Havale veya kapıda ödeme ile ödeme almanızı sağlayabiliriz.

 
 

Güvenli ödeme sistemi kurulumu

Dijital platformlarda ödeme alma sürecinin hasaslığının farkındayız. Ödeme alma süreçlerini SSL, 3D Securty, Fraud önleyici ve ek güvenlik önlemleri ile destekleriz.

Pazaryeri entegrasyonları

E-ticaret sistemindeki ürünler istenen pazaryerleri ile senkronize edilir. Birden çok kanalda ürün satışı yapmanızı sağlarız.

 
 

Periyodik abonelikler oluşturma

Bülten, yayın abonelikleri gibi periyodik çalışmalar için düzenli ödeme alma sağlarız. Donörler, abonelik işleminden sonra, yineleme, iptal etme vb gibi konularda düzenli olarak bilgilendirilir.

Facebook, Instagram mağaza entegrasyonu

E-ticaret sitesinde bulunan ürünlerin Instagram gönderilerinde etiketlenmesi için Facebook mağaza kurulumu yapılır. Web sitesi ile mağaza entegre edilerek ürün içeriği, fiyatı vb bilgiler otomatik olarak Instagram mağazasına gönderilir.

 
 

Çoklu para birimi ile ödeme alma

Birden fazla dilde yayın yapan ya da farklı coğrafyalardan ziyaretçilere sahip STK web siteleri, kullanıcıların kendi para birimlerinde ya da tercih edecekleri para birimlerinde ödeme, bağış alabilirler.

Muhasebe sistemi ile entegrasyonu

E-ticaret sistemi üzerinden satılan ürün, ya da bağış için kesilmesi gereken e-fatura, makbuz işlemleri, ödeme yapılmasının hemen sonrasında e-fatura, muhasebe sistemine otomatik olarak çekilir. İstendiği zaman tek tıkla e-fatura, makbuz ilgili kişinin e-postasına gönderilir.

 
 

Çoklu dil seçeneği

Web sitesine tercihe bağlı olarak farklı dillerde manuel içerik hazırlayarak ya da otomatik çeviri özelliği ile kullanıcılara birden çok dilde site içeriğinin gösterilmesi sağlarız.

Zamanlanabilir kargo sistemi

Alışveriş yapan kullanıcıların, ürünlerinin kargoya veriliş tarihini belirlemelerini sağlayan sistemler kurarız. Bu sayade kargodan geri dönme oranlarınız azalır. Ziyaretçileriniz siparişlerini sonraki bir tarihe ertelemez.

 
 

Özel teşekkür sayfası tasarımı

Bağış ya da satın alma işlemleri sonrasında kullanıcılara özel teşekkür sayfaları tasarlanabilir. Talep edilirse yapılan işlemin özeti otomatik olarak kullanıcıya e-posta olarak gönderilir.

Geri sayım sayacı

Yaklaşan bir etkinlik ya da dönemsel bir indirim kampanyası için geri sayım sayacı ekleyerek kullanıcıların daha çok etkileşime girmeleri sağlanır.