Sivil Toplum Kuruluşları İçin SEO Danışmanlığı ve Hizmeti

Sivil toplum kuruluşunuz için profesyonel SEO hizmetleri sunuyoruz. Arama motorlarında daha kolay ulaşılabilen sitelere ve kampanya sayfalarına sahip olun. Bizimle iletişime geçin.

 
 

 

 

Kazanımlarınız

Profesyonel SEO çalışmaları sayesinde kurum siteleriniz faaliyet alanlarında daha fazla görünür olur. Farklı alanlardaki kampanya sayfalarınız onepage SEO ile üst sıralarda listelenir.

Kırık linklere, çalışmayan butonlara, hızlı yüklenmeyen sayfalara sahip siteler ziyaretçi kaybeder. Potansiyel bağışçıları, gönüllüleri kaybetmemek için sitenizin kullanıcı deneyimini maksimuma çıkarırız. 

Web siteniz teknik sorunlardan kaynaklı arama motorları tarafından taranamıyorsa faaliyetlerinizi görürünür kılamazsınız. Sitenizdeki teknik sorunların tespiti ve giderilmesi ile Google arama motorunda daha fazla içerik ile yer alırsınız.

STK'lar İçin Arama Motoru Optimizasyonu Eğitimi ve Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO çalışmalarınız Longway Media uzmanları tarafından yapılır. Sitenizdeki teknik hataların tespit edilmesinden, hedeflenecek anahtar kelime ve konu başlıklarının belirlenmesi kadar bütün süreçler profesyonel olarak yönetilir.

 
 

SEO Eğitimi

Sivil toplum kuruluşunda SEO çalışmalarını yürütecek kişiler için eğitim hizmeti alabilirsiniz. Longway Media uzmanlarının yıllar içerisinde elde ettiği tecrübelerin aktarımı ile arama motorlarında daha fazla görünür olursunuz.

Tek Seferlik Hizmet Seçeneği

Sivil toplum kuruluşunuzun web sitesi için tek seferlik SEO hizmeti talep edebilirsiniz. Bu hizmet kapsamında içerik gruplamaları, teknik hatalar ve içerik oluşturma konularında danışmanlık ve uygulama hizmeti sunuyoruz.

 
 

SEO Raporlamaları

SEO çalışmasının başarıya ulaşması için takip edilmesi zorunludur. SEO çalışmasının her aşaması ve çalışma sonrası elde edilen sonuçlar düzenli olarak raporlanır. Bu raporlar üzerinden aylık toplantılar ile bir sonraki ayın SEO çalışması planlanır.